Lednický Ranč

 
 

Kontakt:


Ludmila Jelínková

Email: luksina@seznam.cz


Miroslav Vachůn

Email: vachun@centrum.cz

Vítáme vás na stránkách skupiny Lednický ranč

Aktuální video
Mikulášská přehlídka country tanců

Veselí n. M.  2016

O nás

 

Taneční skupina Lednický ranč byla založena v roce 2008. Šestnáct milovníků country hudby pod vedením Ludmily Jelínkové se pravidelně schází a nacvičuje  country tance (country dance) kruhové, řadové, čtverylky, moderní párové tance i takzvané Line Dance. V repertoáru již mají přes 70 tanců. Vystupují na country bálech a jiných společenských akcích

Aktuality


  1. Bullet11.12.2016  Na lednickém náměstí se pořádá Vánoční jarmark a již po několikáté v řadě jsme jsme byli požádání o půlhodinové taneční vystoupení. Letos jsme všechny tance odtančili na vánoční hudbu. Diváci ocenili české i zahraniční vánoční melodie i náš tanec.

  2. 3.12.2016  Tak jako každý rok,  jsme se zúčastnili Mikulášské přehlídky tanečních country skupin.  Zde jsme předvedli choreografii s názvem Mexický vánek.

  3. Bullet22.10.2016  Opět jsme přijali zahraniční pozvání na vystoupení, tentokrát na Slovensko do města Kúty, kde se pořádaly Gulášové slavnosti. Zde jsme přispěli k dobré náladě dvěma půlhodinovými vystoupeními.

  4. Bullet13.10.2016  Oslovili nás organizátoři Veletrhu sociálních služeb Břeclav, abychom na jejich akci zajistili kulturní program. Odtančili jsme půlhodinový program a naše vystoupení se účastníkům veletrhu velmi líbilo.

  5. Bullet17.9.2016 Obohatili jsme naším tanečním vystoupením akci Burčákové velebení, které se konalo na lázeňské kolonádě v Lednici. K tanci nám hrála kapela Countrio.

  6. Bullet30.4. – 1.5.2016  Získali jsme pozvání od paní Kolarzyk do polského městečka Jelena Gora. Pozvala nás, abychom zatančili na Májových slavnostech spolu s country kapelou Amulet. Předvedli  jsme  téměř hodinové taneční vystoupení v příjemném prostředí zrekonstruovaného víceúčelového sálu. Naše produkce byla odměněna vřelým potleskem. Večer jsme přijali pozvání členů  spolku Koňaré, kteří se každoročně schází a pořádají si kulturní večery. Také zde jsme tančili pro jejich, ale také naše potěšení.

  7. Bullet6.2.2016  Již několikátou sezónu nás pozvali organizátoři Květinového plesu ZŠ ve Valticích , abychom  přispěli k dobré náladě svými tanečními vystoupeními. Lednický ranč předvedl ukázky tanců  a na závěr přidal humorný taneční výstup s názvem Afrika

  8. Bullet23.1.2016  Již tradičně jsme vystoupili na Zahrádkářském plese v Lednici a to s choreografií Voda, kterou sestavila a s námi nacvičila Ludmila Jelínková.


                                                                                                Skupina Lednický ranč

Naše stránky navštívilo:                         návštěvníků

Všechny videa najdete na YOUTUBE


Nejnovější fotky

najdete na

Rajčeti


Pro návštěvu videí a fotek klikněte výše.